• Kasetony świetlne reklamowe
 • Kasetony świetlne reklamowe

  Wróć do listy usług

  Kasetony świetlne

  Przez reklamę zewnętrzną rozumiemy reklamę prezentowaną na wszelkiego rodzaju nośnikach: tablicach, kasetonach, pylonach świetlnych, billboardach, słupach ogłoszeniowych, grafiki przestrzenne umieszczane bezpośrednio na budynkach, płotach itp. To bardzo efektowny sposób wyróżnienia swojej firmy. Efekt przestrzenny i iluminacja świetlna szczególnie przykuwa uwagę przechodniów. W firmie Polibiuro kasetony podświetlane wykonujmy z solidnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych, aluminium, PCV, Plexi, taśm i blach aluminiowych oraz płyt kompozytowych. Litery świetlne wyposażone są w energooszczędny system modułów typu LED. Niski pobór prądu i wysoka żywotność to gwarancja korzyści finansowych dla firmy i trwałości wybranej formy reklamy. Dzięki oświetleniu typu LED, produkowane w Polibiuro kasetony reklamowe, są doskonale widoczne 24 godziny na dobę nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Korzystając nowoczesnego parku maszynowego z precyzją i dokładnością wycinamy kasetony reklamowe oraz oklejamy wysokiej jakości folią. Montujemy je na własnych konstrukcjach lub przystosowanych do tego przez klienta powierzchniach.

  • Kasetony reklamowe – dibond Podstawową różnicą między klasycznym kasetonem, a wykonanym z dibondu to estetyka wykonania – brak widocznych łączeń między frontem, a bokiem. Dibond to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia, idealnie nadaje się do tworzenia kasetonów reklamowych. W agencji reklamowej Polibiuro wykorzystujemy aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory. Kasetony reklamowe wykonane z płyty kompozytowej Dibond, tworzą jednolitą bryłę, grafika jest frezowana i podklejona plexi w wybranym przez klienta kolorze. Grafikę stanowią wyfrezowane kształty podklejone tworzywem barwionym w masie. Kasetony te mogą być zarówno jednostronne jak i dwustronne. Wykonuje się również takie w formie otoku na konstrukcji lub elewacji.
  • Kasetony reklamowe – profil aluminiowy Kasetony reklamowe wykonane z profilu aluminiowego składają się z lica z plexi lub poliwęglanu, dzięki czemu uzyskujemy efekt oświetlenia całego przodu. Za pomocą grafiki z folii monomerycznych wyklejamy lico. Profile aluminiowe występują w różnych szerokościach. Profil aluminiowy może pozostać surowy lub poddany procesowi malowania proszkowego na dowolnie wybrany kolor RAL. W Polibiuro kasetony reklamowe z profilu aluminiowego tworzymy zarówno jednostronne i dwustronne.
  • Kaseton reklamowy – z miękkim licem (backlite) Kasetony reklamowe z miękkim licem to inaczej system napinający z frontem wykonanym z elastycznego materiału. Dzięki tej technice uzyskujemy oświetlenie całego przodu jak również unikamy łączeń. Kasetony reklamowe z miękkim licem zazwyczaj stosuje się przy wielkogabarytowych reklamach lub na wielkich słupach reklamowych i elewacjach galerii handlowych. Grafika metodą solventową jest drukowana w wysokiej rozdzielczości.
  • Kaseton reklamow – o niestandardowym kształcie Za pomocą taśmy aluminiowej powstają kasetony reklamowe o niestandardowym kształcie. Taśma aluminiowa jest gięta maszynowo na dowolnie wybrane przez klienta kształty. Jako front dobieramy materiał typu dibond wraz z nadrukiem. Elementy przestrzenne typu litery czy znaki wykonane są z pleksi lub płyty PCV.

  przykładowe realizacje

  Zapytaj o cenę