• Litery 3D niepodświetlane
 • Litery 3D niepodświetlane

  Wróć do listy usług

  Litery 3D niepodświetlane

  Różnorodność form, kolorystyki oraz technik wykończenia powoduje, że ta forma prezentacji cieszy się ogromną popularnością. Litery przestrzenne niepoświetlane to forma przestrzenna w postaci liter i znaków, które wykonywane są najczęściej z aluminium, dibondu, plexi lub płyty spienionej PCV. Są to materiały, które wykorzystywane są nie tylko w reklamie ale służą również jako materiały dekoracyjne. Ogromną zaletą liter przestrzennych jest ich niewielka waga, nieograniczony wybór kolorów i kształtów oraz korzystna cena.

  • Litery przestrzenne ze styroduru, malowane. Styrodur to materiał idealnie nadający się do wykorzystania w reklamie zewnętrznej jak i wewnętrznej. Jego główne zalety to m.in. odporny na warunki atmosferyczne, wytrzymały, lekki, posiada minimalne wchłanianie wody. Oferowane przez Polibiuro litery przestrzenne ze styroduru możemy pomalować na dowolnie wybrany kolor wg wzornika RAL, wykonać dowolnej wielkości litery przestrzenne oraz je zamontować. Niskie koszty produkcji liter bryłowych, wybór grubości płyt, ich lekkość i niebanalny wygląd to niewątpliwe atuty zyskującego na popularności rozwiązania.
  • Litery ze styroduru z licem z plexi to doskonała propozycja dla osób poszukujących trwałej, efektownej, a jednocześnie taniej reklamy. Styrodur to pianka poliestrowa odporna na waruki atmosferyczne, niezwykle lekka i wytrzymała. Litery, logotypu i znaki styrodurowe wycinamy za pomocą plotera termicznego . Następnie pokrywamy je dowolnym kolorem z palety RAL. Dla uatrakcyjnienia i podniesienia walorów estetycznych reklamy całość można pokryć licem z kolorowej plexi o grubości 3 mm
  • Litery i logotypy z dibondu frezujemy na maszynie CNC. Dibond to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia. Materiał ten występuje w wielu kolorach. Płyta kompozytowa standardowo występuję jako mat lub błysk, a także jako aluminium zwykłe lub drapane. Reklamy montujemy na dystansach lub bezpośrednio na ścianach w zależności od oczekiwanego efektu.
  • Litery/ Logotypy z PCV wykonywane są metodą frezowania na maszynie CNC w płytach PCW i PCV. Idealnie nadają się zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz. Materiał na litery z pcv możemy zadrukować na dowolny kolor lub zastosować PCV kolorowe z podstawowej gamy barw.

  Przykładowe realizacje

  Zapytaj o cenę