• Tablice reklamowe
 • Tablice reklamowe

  Wróć do listy usług

  Szyldy reklamowe, kierunkowe

  Podstawowym nośnikiem reklamy są TABLICE i SZYLDY REKLAMOWE
  Najważniejszą funkcją szyldów reklamowych jest jednak funkcja informacyjna. Możliwości wykorzystania szyldów i tablic są ogromne. Można na nich umieścić logo firmy, dane teleadresowe, hasło reklamowe. Do naszych tablic wykonywanych w Sosnowcu używamy materiałów takich jak: polipropylen, PCV, Plexi, Dibond, mosiądz, aluminium.
  Doradzimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązanie, które będzie spełniać Państwa oczekiwania.

  Zajmujemy się produkcją tablic i szyldów reklamowych. Wykonujemy je kompleksowo – od projektu, przez produkcję aż po montaż.
  Do produkcji tablic i szyldów najczęściej wykorzystujemy takie materiały jak:

  • Tablice i szyldy z PCV
   PCV spienione tworzy twardą i gładką powierzchnię, wyklejone folią monomeryczną. Materiał ten doskonale sprawdza się jako różnego rodzaju tabliczki i szyldy, zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Występuje w płytach o różnej grubości: od 1 mm do 10 mm. PCV spienione jest lekkie, łatwe w obróbce, odporne na warunki atmosferyczne.
  • Tablice i szyldy z dibondu
   Dibond to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia. Dibond to materiał kompozytowy, który składa się z dwóch warstw aluminium połączonych ze sobą warstwą pianki polietylenowej. Służy do wykonywania tablic, logotypów, tabliczek, liter przestrzennych wykorzystujemy aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory.
  • Tablice i szyldy z plexi
   Plexi to inaczej płyty akrylowe występujące w wielu wersjach kolorystycznych – mleczne (opal), przezroczyste, lub barwione. Płyta pleksi jest sztywna, dlatego często wykonuje się z niej różnego rodzaju tablice i szyldy. Stosuje się ją również do wykończenia i uszlachetnienia liter przestrzennych jako lico z plexi.

  Przykładowe realizacje

  Zapytaj o cenę